אודות

עו"ד צבי רודין ז"ל

משרד עורכי הדין רודין הוא משרד בוטיק רב-תחומי מהמשרדים הוותיקים בישראל. המשרד נוסד בשנת 1961 על ידי עו"ד צבי רודין ז"ל.

צבי נרשם ללימודי משפטים וכלכלה, באוניברסיטה העברית בירושלים, במחזור הראשון שנפתח אחרי מלחמת העצמאות, וקיבל את ההסמכה בשנת 1957.

לאחר השלמת ההתמחות, פתח משרד פרטי אותו פיתח וניהל במשך 50 שנה. במהלך שנות עבודתו המקצועית, שרת גם כיו"ר וועדת האתיקה של הלשכה בחיפה, קיבל תעודה לשבח על מפעלו מלשכת עורכי הדין.

עבד בחריצות ובנאמנות עד יומו האחרון. היה שותף עקבי למפעלים ציבוריים וחברתיים וביניהם: הקמת מכון הלב בבי"ח הלל יפה, שברישום העמותה שלה ובביסוסה היה מעורב תקופה ארוכה…

 

המשך קריאה

אודות המשרד

משרד עורכי הדין רודין הוא משרד בוטיק רב-תחומי מהמשרדים הוותיקים בישראל. המשרד נוסד בשנת 1961 על ידי עו"ד צבי רודין ז"ל אליו הצטרפה בתו, עו"ד נעמה רודין-ביטון, המנהלת ומובילה את המשרד כיום.

הצוות המשפטי של המשרד מיומן ומנוסה בתחום האזרחי-מסחרי בדגש על נדל"ן, תביעות כספיות, תאגידים, גביה משפטית/מוסדית והוצאה לפועל, כינוס נכסים, חדלות פירעון, ייצוג בבתי המשפט, צוואות וירושות ועזבונות, דין מסחרי ואזרחי וייעוץ ללקוחות פרטיים במגוון תחומים.

המשרד מעניק שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, בהם קבלנים ויזמים, בנקים, חברות ועמותות ומספק פתרונות יצירתיים בעניינים מורכבים תוך יחס אישי וליווי לאורך שנים.

מזה עשרות שנים שהמשרד מנהל תיקי לקוחות מורכבים לטווח הארוך וביניהם בנקים, רשויות, מוסדות, תאגידים, משפחות בעלות הון ורכוש ועסקים משפחתיים.

אנו אף מספקים שירותי נוטריון ומחויבים למתן שירות מקצועי אמין, מהיר ודיסקרטי.

עורכי הדין שלנו יעמדו לצידכם באופן אישי וצמוד לאורך שנים, מגובים בניסיון רב-תחומי ויספקו לכם פתרונות יצירתיים בעניינים מורכבים תוך שמירה על יחסים קרובים ושירות מותאם אישית לכל לקוח.

הערך המשפחתי מוביל את המשרד מזה 60 שנים, לצדו אנו מקפידים על מקצועיות חסרת פשרות, עדכון מתמיד של הניסיון המקצועי של צוות המשרד בשוק הישראלי ובעולם.

 

נשמח לצרף אתכם כחברים ולקוחות אל משפחת רודין.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון: 04-6337742 או דרך האתר.