הגנה בתביעה כנגד שוכרי וילה פרטית

עודכן: 8 בספט׳ 2020

משרדנו ייצג בני זוג, שוכרים בוילה פרטית בתביעה לביצוע שיק שניתן כערבות לחוזה השכירות:

השוכרים נקלעו לקשיים כלכליים ואף להליכי פשיטת רגל, יצאו מהנכס וערכו הסכם לסיום השכירות עם בעל הנכס, בהתאם לו שולמו מירב התחייבויותיהם. בעל הנכס השכיר את הוילה לשוכרים חדשים, והגיש את שיק הערבות לביצוע בהוצאה לפועל.


לאחר שהוגשה בקשת רשות להתגונן, תבע הבעלים את השוכרים בגין אי-תשלום דמי שכירות והסכומים הנקובים בהסכם סיום השכירות, בעודו טוען שמטרת ההסכם היא מניעת הליכים כנגד הערבים ולא סיום השכירות (דבר אשר הוכח כבלתי אפשרי בנסיבות המקרה) ותוך דרישת מלוא דמי השכירות שבחוזה המקורי למרות שהנכס כבר הושכר לשוכרים אחרים! התובע טען שהחוב עומד על סך 267,000 ₪.


בית המשפט דחה את התביעה כשהוא מקבל את כל טענות ההגנה וקבע כי אין לחייב את השוכרים כלל ואף חייב את התובע בהוצאות משמעותיות.


עורך הדין משה ביטון ממשרדנו ייצג את השוכרים בהצלחה, במקרה זה שהתחיל בביצוע שיק ערבות בהוצאה לפועל והסתיים בדחיית כל טענות התובע והגנה מלאה על השוכרים.


משרד עורכי הדין רודין מייצג לקוחות מסחריים ופרטיים בכל הקשור לנדל"ן ומקרקעין החל מבדיקת הזכויות בנכס, חוזה שכירות וחוזה מכר או רכישה ועד לייצוג משפטי בבתי המשפט וגביית הכספים בפועל.


בכל שאלה ולקביעת פגישת ייעוץ אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר או להתקשר אלינו בטל׳ 04-6337742